U bent hier:

VIB-enquête

29/04/2022

Lieve allemaal,

De V.I.B. heeft een enquête die we graag door zoveel mogelijk studenten Bewegingswetenschappen ingevuld zien worden, zodat we te weten komen wat de V.I.B. al goed doet en wat de V.I.B. nog beter kan doen om de studenten tevreden te houden.

Het invullen van de enquête kost niet meer dan 10 minuutjes en de enquête is totaal anoniem. Vul dus alsjeblieft allemaal deze enquête in! Ook als je geen lid bent van de vereniging zijn wij benieuwd naar je mening en horen we die graag!

Onder de mensen die de enquête invullen verloten we een GRATIS zonnebril naar keuze van www.iconeyewear.eu! Als je hier kans op wilt maken kan je aan het einde van de enquête je emailadres invullen. Wacht niet langer en vul de enquête in!


Liefs, 
Het Dagelijks Bestuur '21-'22