U bent hier:

BOP-Board

01/01/2024

BOP-Board!

 

Veel van de 3e en 4e jaars studenten zullen deze periode hard aan de slag zijn met hun BOP. Om hen hiermee te helpen heeft de V.I.B. het BOP-board op de site staan. Dit is een pagina waarop studenten met een korte duidelijke uitleg over hun onderzoek mensen kunnen vragen om deel te nemen aan hun BOP-onderzoek. Via deze pagina kunnen studenten elkaar bereiken om te helpen.

 

Mocht je dit nou willen, stuur dan een korte duidelijke uitleg van wat je onderzoek inhoudt, wat er van de deelnemers verwacht wordt en aan welke criteria ze moeten voldoen. Neem vooral even een kijkje op de pagina om te kijken wat er aan info nodig is.  Stuur dit dan op naar vib.fgb@vu.nl , dan zorgen wij dat jouw onderzoek op de site komt!!

xx DB 🖤

 

https://vereniginginbeweging.com/studiezaken/bop-board

 


Wachtwoord vergeten?