U bent hier:

Corona Update

29/11/2021

Lieve allemaal,

De nieuwe coronamaatregelen na de afgelopen persconferentie zijn jullie vast niet ontgaan. We wilden jullie daarom een update geven over wat de nieuwe coronamaatregelen voor de V.I.B. en haar activiteiten betekenen. 

Ten eerste zullen wij natuurlijk de richtlijnen van het RIVM aanhouden tijdens het organiseren van onze activiteiten.

Wij proberen de activiteiten zoveel mogelijk door te laten gaan op de normale manier met de huidige coronamaatregelen, maar indien dit echt niet mogelijk is zal er gezocht worden naar een goed alternatief (wij gaan ons best doen om dit wel zoveel mogelijk fysiek te houden). Wij hopen jullie daarom nog wel veel op activiteiten te kunnen zien. 

Jullie zijn nog steeds elke dag welkom in de VIB-kamer van 11:00 tot 15:00 uur en hopen dat jullie ook gezellig blijven langskomen. 

Wij vinden het natuurlijk net zo vervelend als jullie dat we weer minder fysieke activiteiten kunnen organiseren, maar we hopen dat iedereen hun best doet om er alsnog het beste van te maken met zijn allen!

Wij zullen jullie op de hoogte blijven houden van nieuwe veranderingen die kunnen optreden. 

Stay safe!

Liefs, 

Het Dagelijks Bestuur '21-'22