U bent hier:

VIB4VIB

20/11/2020

Elke jongere heeft wel eens te maken met een periode waarin ze zich eenzaam voelen. Vlagen van eenzaamheid komen vaker voor in iemands leven. Maar nu tijdens de coronaperiode is dit probleem groter dan ooit. Als je weinig naar de universiteit kan en niet naar de sportclub mag, worden je aantal contacten nog meer beperkt én wordt het probleem van eenzaamheid onder studenten nog groter.

De V.I.B. wilt hier iets aan doen: VIB4VIB! Wij gunnen iedereen die er behoefte aan heeft een luisterend oor, zodat iedereen de kans heeft om open en eerlijk over zijn gevoelens, zorgen of gewoon ditjes en datjes te praten.

Heb je behoefte aan contact of wil jij, als jongere, juist iets voor een leeftijdgenoot betekenen? Laat dit aan ons weten! Wij zullen iedereen die behoefte aan contact heeft koppelen aan iemand anders, met wie je dan kan Whatsappen, bellen, Zoomen of wat dan ook!
Dus heb je behoefte aan contact, bied je graag een luisterend oor of misschien wel beide? Vul dan nu dit formulier in!

Wanneer wij jou hebben gekoppeld aan jouw buddy, zal je een e-mail ontvangen met meer informatie!