U bent hier:

VIB-kamer geopend!

02/11/2020

Lieve studiebollen,

De VIB-kamer is weer geopend! Elke dag van 11:00 tot 15:00 uur zal hier iemand van het Dagelijks Bestuur te vinden zijn om al je vragen te beantwoorden, leuke gesprekjes aan te gaan, de zoenboom te analyseren, tosti's mee te bouwen en een drankje te doen. De kamer bevindt zich in de MF-D048, wel zit er een maximum van 4 mensen aan verbonden die van de gezelligheid kunnen genieten! Let daar dus even op bij binnenkomst of er genoeg ruimte is.

Ook leuk nieuws voor de eerstejaars: jullie VIB-passen zijn klaar om opgehaald te worden! Dit is alleen op woensdagen tussen 11:00 en 15:00 uur mogelijk. Zo kun je de kamer eens een keer bekijken en je te gekke VIB-pas ophalen.

Hopelijk zien we jullie een keer verschijnen en kletsen we wat bij!

Liefs, DB