U bent hier:

Tentamen Pubquiz

Tentamen Pubquiz
Georganiseerd doorEducaCie
LocatieVU
Datumwoensdag 23 juni 2021

Lieve VIB’ers,

Ook heerlijk aan het genieten van het mooie weer en de versoepelingen? Toch komen de laatste tentamens van het jaar alweer snel dichtbij. Om jullie hierbij te helpen hebben wij wat leuks en educatiefs voor jou. De EducaCie organiseert namelijk de laatste Tentamen Pubquiz van het jaar voor de eerste- en tweedejaars. En deze zal dit keer fysiek plaatsvinden!

Voor de eerstejaars zal het vak Functionele Anatomie aan bod komen en voor de tweedejaars het vak Klinische Bewegingsanalyse. De pubquiz is voor eerstejaars op 23 juni om 14:30 uur en voor tweedejaars op 23 juni om 16:00 uur. Je zult samen met een team tentamenvragen beantwoorden over vakken van jouw jaar en maakt daarmee kans op te gekke prijzen. Je kunt je op de website individueel of met een team van 2-3 studenten inschrijven. Deelname is helemaal gratis en de quiz zal op de VU plaatsvinden in NU-3B05. Verdere details zullen later volgen, maar houd alvast 23 juni vrij!

Voor nu alvast veel succes met het voorbereiden van de tentamens en tot 23 juni!

Liefs,
EducaCie