U bent hier:

Ledenborrel Bar Valdi

Ledenborrel Bar Valdi
Georganiseerd doorTapCie
LocatieBar Valdi
Datumdinsdag 1 juni 2021

Lieve VIB’ers,

Dinsdag 1 juni 2021 is helaas alweer de laatste Ledenborrel van het jaar... Maar goed nieuws! Gelukkig kunnen we het jaar spetterend afsluiten met alsnog een fysieke Ledenborrel! Eindelijk zullen er weer verse biertjes van de tap worden geschonken. De borrel is net als aan het begin van het jaar bij Bar Valdi, waar we weer gezellig spelletjes kunnen spelen!

Vandaag om 17:00 uur opent de inschrijving via de website. Er zal plek zijn voor twee groepen van maximaal 22 personen. Het is dus een VOL=VOL-activiteit, wie het eerst komt, wie het eerst maalt. De eerste groep is van 13:30 - 16:30 uur en de tweede groep van 17:00 - 20:00 uur. 

Wees er dus snel bij en dan zien we je hopelijk 1 juni! Wij hebben er zin!

Groene lebbers,
TapCie