U bent hier:

Borreltocht toernooi

Borreltocht toernooi
Georganiseerd doorBorrelCie
LocatieAmsterdamse Bos
Datumdonderdag 13 mei 2021

Lieve vibbers!

Aanstaande donderdag 13 mei staat er weer iets leuks op de planning! De BorrelCie organiseert namelijk het Borreltocht toernooi in het Amsterdamse bos. De activiteit is helemaal gratis en iedereen is vrij door Hemelvaart, dus deze vrije dag kunnen we gezellig met z'n allen doorbrengen! De activiteit is van 15:00 uur tot 17:00 uur en om in de vibe te komen van de Borreltochten kan je je eigen drank meenemen! Inschrijven kan individueel via de website.

Alles op een rijtje:
Waar: het Amsterdamse Bos
Tijd: 15:00 - 17:00 uur
Inschrijven: gratis via de website
Benodigdheden: eigen drankjes

Het wordt een heerlijke dag met allemaal spellen die passen bij onze Borreltochtsteden, dus schrijf je nu meteen in!

See you there!

Rode lebbers,
De Borrelcie