U bent hier:

CoSo kookt

CoSo kookt
Datummaandag 12 april 2021

Lieve Vibbers!

Alle horeca mag helaas nog steeds zijn deuren niet openen, maar gelukkig heeft de CoSo iets heel leuks voor jullie in petto! Save the date: 12 april live met de hele V.I.B. achter het fornuis! 

Nodig gezellig je vrienden uit en dan verplaatsen we de horeca gewoon naar onze eigen huiskamers! We zullen zowel een hoofdgerecht als een heerlijk nagerecht met elkaar gaan bereiden. En om het plaatje nog mooier te maken: overal gaat alcohol in ;)

Op het menu zal namelijk staan: penne alla vodka! Dit gerecht kan je zo gek maken als je zelf wilt, en is het perfecte eenpansgerecht om te maken voor/met je groep vrienden. Verdere instructies en benodigde ingrediënten zullen later nog volgen. Het nagerecht zullen we nog even spannend houden, maar we beloven dat je er geen genoeg van zult krijgen!

Om het extra leuk te maken: kom in Italiaanse style met een passende outfit! Ook hierbij mag je full out gaan; houd je vooral niet in!

Alles even op een rijtje:
Wanneer: 12 april
Waar: ZOOM
Tijd: 17:00 - 19:00 uur
Benodigdheden: volgen nog!

Schrijf je dus snel in via de website! Hopelijk zien we jullie allemaal dan, wij zijn in ieder geval al hungry!

Blauwe kusjes,
De CoSo