U bent hier:

Tentamenborrel: Beerpong toernooi

Tentamenborrel: Beerpong toernooi
Georganiseerd doorBorrelCie
LocatieZOOM
Datumvrijdag 26 maart 2021

Liefste borrelaars,

De tentamens komen er alweer aan maar gelukkig betekent dat ook dat het tijd is voor een Tentamenborrel! Deze keer kunnen jullie je borrelkunsten laten zien tijdens de online Beerpong Borrel! Dus doe was rek- en strekoefeningen, maak een tweetal en schrijf je snel in!

Het Beerpong toernooi vindt plaats op vrijdag 26 maart, van 17:00 tot 19:00 uur via Zoom. Inschrijven kan tot en met 25 maart, helemaal gratis via de website. Maar één persoon van het tweetal hoeft zich in te schrijven. Bedenk natuurlijk wel even een leuke teamnaam! Later krijg je een mail met de poule-indeling. Haal zelf genoeg biertjes in huis en maak een opstelling, dan kunnen jullie online alle tegenstanders uitschakelen! Zien we jullie terug in de finale?

Wij hebben er zin en zien jullie daar!

Extra rode lebbers,
De Borrelcie