U bent hier:

VIB-Spelshow

VIB-Spelshow
Georganiseerd doorBorrelCie & SportCie
LocatieZOOM
Datumvrijdag 26 februari 2021

Lieve allemaal,

Je zult het misschien wel gehoord hebben: de SportCie en BorrelCie slaan de handen ineen. Op vrijdag 26 februari organiseren wij een oerhollandse spelshow. Dit belooft een gezellige middag vol leuke spellen, drankjes, kaasblokjes en Linda de mol. Scoor jij met jouw team de meeste punten? Dan sta je aan het eind in de grote finale!

Dit evenement vindt plaats via Zoom. Het duurt van 17.00 tot 19.00 uur. Je kan je inschrijven per team van vier, maar je hoeft er niet per sé voor bij elkaar te zitten. Het is ook nog eens helemaal gratis! Een speler van het team kan het hele team inschrijven via de website. Verzamel je meest competitieve en creatieve vrienden en trek je houten klompen maar aan. Dan zien wij jou de 26e bij de grote VIB-spelshow!

Oranje en rode lebbers!
De Sportcie en Borrelcie