U bent hier:

Kroegentocht CoSo&TapCie

Kroegentocht CoSo&TapCie
Georganiseerd doorCoSo & TapCie
LocatieZOOM
Datumdinsdag 2 februari 2021

Allerliefste Vibbers!

Wat zouden we graag de kroegen in Amsterdam weer onveilig willen maken met onze jaarlijkse chaotische Kroegentocht… Helaas gaat dat ‘m natuurlijk niet worden, maar dat betekent niet dat we geen gezellige spelletjes kunnen doen en biertjes achterover kunnen tikken! 

Daarom, voor alle lieve zuipschuiten onder ons, houd 2 februari vrij in je agenda voor the one and only CoSo & TapCie online Kroegentocht! Deze gezelligheid zal beginnen om 20:00 uur en zal plaatsvinden via Zoom. Er zullen in Zoom verschillende breakout rooms zijn, die elk hun eigen kroeg voorstellen waar je de meest leuke en verrassende drankspellen zult spelen! 

Inschrijven kan met een groepje, in duo’s of alleen. Afhankelijk van met hoeveel je je inschrijft, word je dus eventueel nog aan anderen gekoppeld. Mocht je je met een groepje willen inschrijven (max. 4 personen), dan hoeft maar één iemand dat door te geven. En als je helemaal creatief wilt zijn, bedenk daarbij dan ook gelijk een leuke groepsnaam! 

Voor de goede orde even alles op een rijtje:
Wanneer: 2 februari om 20:00 uur
Waar: je vaste corona-stamkroeg, namelijk thuis!
Prijs: gratis, alleen je eigen pilsjes halen!
Wie: VIB- én niet VIB-leden

Wij hebben er zin in! Hoeveel bier je dan ook achterover mag slaan; deze avond wordt weer onvergetelijk!

Heel veel kusjes,
CoSo & TapCie