U bent hier:

VVV-dag

VVV-dag
Georganiseerd doorVVV-dagCie
LocatieZOOM
Datummaandag 8 februari 2021

Lieve Vibbers met de leukste vrienden,

Het is zover: tijd voor de VVV-dag! Zoals jullie wel zullen begrijpen, is het nog niet mogelijk om fysiek met zijn allen een goed feestje te bouwen en de VIB-tradities aan onze vriendjes te showen… Maar niet getreurd, we hebben een fantastisch online alternatief voor jullie! Dus tijd om je leukste vrienden te verzamelen, je favoriete drankjes in te slaan en je klaar te maken voor de online Kroegentocht!

Op maandag 8 februari is het tijd om de lekkerste goudgele graansmoothies open te trekken en je voor te bereiden op een spelletjescompetitie in de gezelligste kroegen van Amsterdam. Dé manier om je vrienden kennis te laten maken met de V.I.B.! En dat is nog niet alles, we hebben een mooie goodiebag samengesteld om jullie door de avond heen te helpen.  

Tijd om in te schrijven dus! Dit kan t/m 24 januari via de website, waar je je naam en adres door kunt geven. Dan zorgen wij dat de goodiebag (voor 3 personen) bij jullie terechtkomt. Jullie kroegentochtavondje kan beginnen!

Wat je moet onthouden:
Datum: maandag 8 februari 2021
Tijd: 20.00 – 22.00 uur
Locatie: met je VVV’tjes thuis via ZOOM (de link volgt nog)
Inschrijven: via de website t/m 24 januari (geef je naam & adres door)
Prijs: helemaal gratis!

We zien jullie dan!

Liefs,
De VVV-dagCie