U bent hier:

Tentamenborrel: Crazy 88

Tentamenborrel: Crazy 88
Georganiseerd doorBorrelCie
LocatieZOOM
Datumvrijdag 29 januari 2021

Liefste thuisborrelaars,

De tentamens komen er al langzaam aan en dat betekent natuurlijk dat het weer tijd is voor een te gekke Tentamenborrel! We dagen je uit om mee te doen aan de BorrelCie Dare Contest! Een Crazy 88 vol grappige opdrachten, uitdagingen, drankjes en natuurlijk een geweldige prijs voor de winnaars!

De Dare Contest is vrijdag 29 januari van 16:00 tot 19:00 uur via ZOOM. Maak een team van maximaal vier mensen en haal genoeg te drinken in huis. Jij en je team krijgen 88 grappige opdrachten toegestuurd, zowel binnen als buiten, waarvan je er zo veel mogelijk moet uitvoeren om punten te scoren. Wie weet gaat jouw team aan het einde als de grote winnaar naar huis met de prijs!

Het wordt één grote gezelligheid, dus schrijf je snel in via de website! Er hoeft maar één het team in te schrijven en het is helemaal gratis. Hopelijk tot dan!

Rode kusjes,
De BorrelCie