Studentendag

| Datum | woensdag 21 januari 2026 |
|---|
Lieve studenten,
Op woensdag 21 januari 2026 vindt er sinds een hele lange tijd weer een Studentendag plaats!! Samen met De Vereniging van Bewegingswetenschappen Nederland (VvBN) en Studiosi Mobilae (SM) organiseert de V.I.B. gezamenlijk een Hackathon, waarbij samenwerking, creativiteit en een beetje competitie centraal staan!!
Misschien heb je nog nooit een Hackathon meegemaakt en vraag je je af wat je precies kunt verwachten. Tijdens een Hackathon werk je in kleine teams aan een casus die afkomstig is van een echt bedrijf of organisatie. Dit jaar is dat de Koninklijke Marechaussee, die een uitdagende en actuele casus heeft voorbereid. Samen met je team van 4 - 5 studenten, afkomstig uit Amsterdam, Groningen, Maastricht en Nijmegen, ga je brainstormen, analyseren en binnen een beperkte tijd naar de beste oplossing toewerken. Het maakt niet uit of je al ervaring hebt met dit soort casussen; enthousiasme en een frisse blik zijn minstens zo belangrijk.
De Studentendag zal plaatsvinden op de Vrije Universiteit Amsterdam. Natuurlijk wordt er ook goed voor je gezorgd: een heerlijke lunch is inbegrepen, zodat je met genoeg energie aan de slag kunt. Aan het einde van de dag presenteert ieder team zijn oplossing aan een jury die de uiteindelijke winnaars kiest. Het winnende groepje zal beloond worden met een hele mooie prijs….🏆 Uiteraard zullen wij gezamenlijk de dag afsluiten met een gezellige borrel.
Er zijn geen kosten aan deze dag verbonden! Op deze dag krijgen jullie de kans om studenten uit andere steden te ontmoeten, nieuwe ideeën op te doen en je vakgebied eens op een andere manier te ervaren.
Kortom, dit is een activiteit die je écht niet wilt missen.
IN HET KORT:
WAT: Studentendag
WAAR: MF-Gebouw, verdere info volgt later
WANNEER: 21 januari 2026
HOELAAT: 10.30 tot 16.00, concrete planning volgt later
KOSTEN: Gratis (20 plekken)
Lieve groetjes, DB🖤