U bent hier:

Almanak-Release-Party

Almanak-Release-Party
Georganiseerd doorAlmanakCie
LocatieZOOM
Datummaandag 7 december 2020

Lieve VIB'ers,

De Almanak Release is geweest en de Almanakken gaan als warme broodjes over de toonbank (dus wees er snel bij!)

De ouderejaars zullen het wel weten, maar bij deze Release hoort ook een Almanak-Release-Party! Op deze manier willen wij graag vieren dat de Almanak uit is. Dit jaar echter niet op het Rembrandtplein, maar gewoon bij jou thuis! We gaan namelijk een Online Crazy 88 doen op 7 december. Om 20:30 uur zullen we hiermee van start gaan via ZOOM. Om de ZOOM-link te ontvangen, hoef je je maar met één klik in te schrijven op de website. Schrijf het op in je agenda, blok de avond want het wordt magistraal genieten!

So see you there?

Liefs,
AlmanakCie