U bent hier:

Tentamen Pubquiz

Tentamen Pubquiz
Datumwoensdag 9 december 2020 tot donderdag 10 december 2020

Lieve VIB’ers,
 
Word je het leren uit de boeken al beu? En kan je wel een break gebruiken waarin je op een leuke manier toch bezig bent met de stof? Dan heeft de EducaCie de oplossing! Wij organiseren namelijk een Pubquiz voor eerste- en tweedejaars.
 
De Pubquiz is voor eerstejaars op 9 december om 15:00 uur en voor tweedejaars op 10 december ook om 15:00 uur. Je zult samen met een team tentamenvragen beantwoorden over vakken van jouw jaar en maakt daarmee kans op te gekke prijzen. De teams worden ter plekke gemaakt en je schrijft je dus individueel in. Deelname is helemaal gratis. Je moet je alleen nog even inschrijven via de website.
 
Alles op een rijtje:
Pubquiz eerstejaars: woensdag 9 december
Pubquiz tweedejaars: donderdag 10 december
Tijd: beide om 15:00 uur
Inschrijven: via de website
Waar: ZOOM (link volgt later)
 
Voor nu veel succes met het voorbereiden van de tentamens en tot 9 of 10 december!
 
Liefs,
EducaCie