U bent hier:

Almanak Smoelenboek

Almanak Smoelenboek
Datumdonderdag 20 juni 2024 tot maandag 15 juli 2024

Lieve Vibbers,

Het lijkt misschien nog heel ver weg, maar over een paar maanden zal alweer het meest prachtige boek van het jaar gepubliceerd worden: de Almanak van ’23 - ’24!!! 📓🥳Zoals eigenlijk elk jaar zal er ook in deze versie weer een vers aangevuld smoelenboek zitten, waar jij je vanaf nu voor aan kunt melden!! Schrijf je ‼voor 15 juli‼ in via de VIB-site om jouw naam + foto te voorzien in het komende smoelenboek. De profielfoto die jij momenteel hebt ingesteld op de VIB-site, zal de foto worden waarmee jij in het smoelenboek komt te staan. Het wijzigen van deze foto kan ook tot en met 15 juli!📷

Wij zien graag zoveel mogelijk van jullie koppies terug in de komende Almanak, dus vergeet je alsjeblieft niet in te schrijven.🔜

IN HET KORT:
WAT: inschrijven voor het smoelenboek
WAAR: via bovenstaande link of via de vib-site ~ activiteiten
WANNEER: vanaf nu tot en met 15 juli!

Lichtblauwe lebbers,

De AlmanakCie🩵🩵🩵

P.s. Wij zijn genoodzaakt om ongepaste foto’s te verwijderen, kies je foto dus verstandig uit.


Wachtwoord vergeten?