U bent hier:

Tentamen Pubquiz 3

Tentamen Pubquiz 3
Datumdinsdag 21 mei 2024

Lieve VIB’ers,

 

Het gaat snel, de volgende tentamens zijn alweer om de hoek. Ook hiervoor hebben wij weer een Tentamen Pubquiz georganiseerd om jullie kennis te testen! Of om alvast wat oefenvragen te maken als je nog niet echt hebt geleerd ;)

Het zal dinsdag 21 mei plaatsvinden. Voor biomechanica & BGS hebben we een quiz om 16.30 én voor Statistiek & Pathologie een quiz om 18.00. Degene die de biomechanica tussentoets maakt kan dus gelijk door naar de quiz!

Wij hopen jullie allemaal te zien, zodat we met z’n allen op een leuke manier toch wat kunnen leren en natuurlijk is er ook weer een prijs voor de winnaar :)

Inschrijven kan via de VIB-site. Dit is helemaal gratis!

 

In het kort:

WAT? Tentamen Pubquiz
Waar? Volgt later

WANNEER? Dinsdag 21 mei

!LET OP! Bm & BGS 16.30 en Statistiek & Patho 18.00

INSCHRIJVING Gratis via de VIB-site

 

Paarse lebbers,

EducaCie 💜💜


Wachtwoord vergeten?