U bent hier:

Info-avond Bestuur

Info-avond Bestuur
Datummaandag 20 maart 2023

lieve Vibbers,

We zijn al weer halverwege het collegejaar en daarmee ook halverwege ons bestuursjaar. Dit betekent dat de zoektocht naar het Bestuur van volgendjaar langzaamaan weer van start gaat. Ben jij een fanatiek VIB-lid, of ben jij opzoek naar een uitdaging en ben je benieuwd wat een bestuursjaar nou eigenlijk inhoud? Kom dan 20 maart naar de Info-avond. Op deze avond zullen wij een beetje globaal vertellen wat een bestuursjaar inhoud, functiespecifiek vertellen wat we doen en is er ruimte om wat vragen te stellen. In deze presentatie zullen ook de deadlines voor de rest van het sollicitatietraject vermeld worden! De inloop is vanaf 19:15 en de presentatie begint om 19:30, in MG-G502. Hopelijk tot dan!!

Liefs,
het Dagelijks Bestuur '22-'23

NOG EVEN IN HET KORT:
WAT: INFO-AVOND BESTUUR
WANNEER: MAANDAG 20 MAART
HOELAAT: 19:15 INLOOP 19:30 BEGINNEN

WAAR: MF-G502