U bent hier:

VVV-dag

VVV-dag
Datumwoensdag 8 februari 2023

Lieve leden, 

DIT WIL JE NIET MISSEN!!
Een van de leukste activiteiten van het jaar staat 8 februari op de planning, want jullie krijgen de kans om je VVV'tjes te laten zien hoe hip de V.I.B. is. Wij horen jullie al denken, wat de fuck zijn VVV'tjes, dat zijn nou dus je vrienden van vroeger. We trappen de VVV-dag af om 16:00 met een echte VIB-activiteit, namelijk halliballen! Door jouw VVV'tjes alle ins&outs te leren van dit spel geven wij ze een prachtige ervaring mee. Vervolgens bezoeken we de VU om een heerlijke maaltijd te nuttigen, nog een spel te spelen en een flinke borrel te drinken in ons borrellokaal G418. 

Vanaf 22:00 gaan de deuren open van Chupitos, waar we met zijn allen een ongekend feestje gaan bouwen dat tot in de vroege uurtjes door zal gaan, want de nacht is niet lang genoeg. Het is mogelijk om alleen naar het feest te komen, maar dan zijn we wel een beetje teleurgesteld... 
(Let op het feest is 18+)

Mochten jouw VVV'tjes nou niet kunnen dan is het ook toegestaan om je vriendjes van nu of huisgenoten mee te nemen.

De kosten bedragen 8 euro voor het dagprogramma, inclusief een heerlijke maaltijd!! (die wil je niet missen) :)
De kosten voor alleen het feest bedragen 3,50.

Er is een fysieke kaartverkoop op 25,26 en 27 januari in de VIB-kamer tijdens de grote pauze (12:45-13:30).

Wij hopen jullie en jullie VVV'tjes op 8 februari te zien en te mogen ontmoeten,
wij kijken er enorm naar uit om er een tering mooie dag van te maken!!

Natte lebbers,

🤍💚 DE VVV-DAGCIE!! 🐎 🐴