U bent hier:

Online VIB-Pubquiz

Online VIB-Pubquiz
Georganiseerd doorDagelijks Bestuur
LocatieZOOM
Datumwoensdag 16 september 2020

Lieve eerstejaars,

De Eerstejaarsmaand is nog niet voorbij! Volgende week, woensdag 16 september, hebben wij een VIB-Pubquiz voor jullie in elkaar gezet! Jullie kennis is al een beetje getest tijdens de online Introductiedagen, dus wij zijn benieuwd wie er het meeste weet over onze prachtige studievereniging.

Ook zullen er leuke opdrachten tussen zitten die jullie in Breakout Rooms met elkaar gaan doen. Al met al, een superleuke activiteit dus! De Pubquiz zal plaatsvinden om 19:30 via ZOOM met onderstaande inloggegevens: 

https://vu-live.zoom.us/j/93226721358 
Meeting ID: 932 2672 1358
Passcode: VIB


Denk jij nou alles te weten over de V.I.B.? Kom dat maar eens laten zien en strijd voor te gekke prijzen! En al denk je niks te weten, ben je natuurlijk ook van harte welkom om lekker te lachen met elkaar en wat kennis op te doen ;)

Hopelijk tot volgende week!

Liefs,
Dagelijks Bestuur '20-'21