U bent hier:

Almanak release party

Almanak release party
Datumwoensdag 30 november 2022

Beste VIB’ers, 

Na 3 jaar wachten, wat gevoeld heeft als 3 decennia, is de Almanak-Release-Party terug! Om de verloren feesten goed te maken, gaan we dit jaar decennia terug in de tijd! Het welberaden thema voor de Almanak dit jaar is… RETRO!!! Deze Almanak bevat onder andere de mooiste kiekjes van het jaar en het essentiële smoelenboek, zodat dit jaar voor jou letterlijk onvergetelijk wordt!💙 

Het onvergetelijke feest zal plaatsvinden op woensdag 30 november bij WOODY’s, waar plek is voor zo’n 150 man! Jullie zijn welkom vanaf 21:00u. Zorg dat je op tijd bent want de deuren sluiten om 22:30u!  

Er zijn 80 Almanakken beschikbaar en deze zullen aan de deur uitgedeeld worden aan de eerste 80 man. Wil je nou wel een Almanak maar niet naar het feest mail dan naar Almanakcie@vereniginginbeweging.com, je kunt deze dan later ophalen in de VIB-kamer. Naast een Almanak zullen jullie ook een goodiebag krijgen bij de ingang, en iedereen krijgt bij binnenkomst een gratis SHOTJE!! Je kan Je vanaf nu inschrijven via de VIB-site

De prijs voor een kaartje voor de Almanak (+ goodiebag) én het feest is 5,35 euro. Dus zorg dat je bij de eerste 80 hoort en de Retro Almanak hebt, want OP=OP! 

Uiteraard is het van belang dat iedereen zijn mooiste RETRO outfit uit de kast pakt! Daarom zal de VIB’er met de beste retro outfit een heuse beloning ontvangen!🍻 

 

In het kort: 

  • Datum: 30 nomember 

  • Tijd: 21:00-02:30u 

  • Locatie: Woody’s, Amsterdam 

  • Dresscode: mooiste RETRO outfit 

  • Prijs: 5,36 euro

 

We hebben er nu al heel veel zin in! 

Heel veel lichtblauwe kusjes, 

De AlmanakCie 

💙 💙 💙