U bent hier:

Fieldtrip KNVB

Fieldtrip KNVB
Georganiseerd doorEducaCie
LocatieOnline op de VU
Datumvrijdag 28 januari 2022

Lieve VIB’ers,
 
Helaas wordt de KNVB Fieldtrip van volgende week online gegeven, aangezien er nieuwe maatregelen op komst zijn. Wel hebben we kunnen regelen dat we deze samen kunnen kijken in een collegezaal. Bewegingswetenschappers, werkzaam bij de KNVB, zullen uitleg geven over hoe ze hun spelers op tactisch en fysiek aspect onderzoeken bij de KNVB aan de hand van voetbaldata.
 
De Fieldtrip zal online plaatsvinden op vrijdag 28 januari, maar is dus te volgen op de VU. We starten om 14:45 uur, zorg dus dat je op tijd bent. De inschrijving is vanaf nu geopend en deelname is helemaal gratis! Doordat we het op de VU organiseren is er maar plek voor 65 studenten, dus VOL=VOL.
 
Alles op een rijtje:
WAT: Fieldtrip KNVB
WANNEER: Vrijdag 28 januari (van 14:45 tot 16:00 uur)
WAAR: Online (te volgen op VU campus)
PRIJS: Helemaal gratis!! Schrijf je wel vanaf NU in via de website, want VOL=VOL!!!
 
We hopen jullie 28 januari te zien!
 
Liefs,
EducaCie